Runmageddon vs. Psychologia sportu – moje doświadczenia


Runmageddon vs. Psychologia sportu


1. Warto sprawdzać swoje możliwości.

Jeżeli robisz coś długi czas i nie wiesz na jakim etapie jesteś- sprawdź się. Potrafimy przygotowywać się na sukces wiele lat, jednak to nadal tylko przygotowania. Wielu ludzi nie daje sobie szansy skonfrontowania z rzeczywistością. Przygotowania to poczucie bezpieczeństwa. Ci, którzy odważą się zrobić kolejny krok są zaskoczeni, jak wiele potrafią. Nie czekaj wiecznie na dobry moment, sprawdzaj się co jakiś czas- być może od dawna jesteś dobry w tym co robisz. Jeżeli bym nie wystartował- nie wykorzystałbym siły i chęci walki. Znajdź obszary, gdzie możesz realizować swoje mocne strony.

2. Zaakceptuj, że są lepsi od Ciebie.

Co czujesz wiedząc, że ktoś jest od Ciebie lepszy. Być może jest młodszy, bardziej zdolny, szybciej się uczy. Czujesz zazdrość, gniew, niesprawiedliwość? Może czujesz wyzwanie, szacunek i zdrową rywalizację? Akceptacja faktu, że zawsze jest ktoś lepszy sprawia, że czujesz się wolny. Zamiast skupiać się na negatywnych emocjach uczysz się od najlepszych.

3. Słuchaj głosu serca, a nie tego w głowie.

Wewnętrzny głos jako pierwszy podłoży Ci nogę. Niewielu ludzi ma pozytywną komunikację z tym głosem. Najczęściej jest to obniżanie potencjału na rzecz wygody i bezpieczeństwa. Im większą ma nad Tobą kontrolę, tym mniejszy masz wpływ na swój sukces. Porażka to jego ulubione wyjście z sytuacji. Jeżeli głęboko wierzysz w swoje możliwości- ciało dostosuje się do psychiki. Możesz mieć przygotowane ciało, jednak bez postawy zwycięzcy to tylko mięśnie. Słuchaj głosu serca, a zrobisz krok milowy w swojej karierze.

4. Naucz się być samodzielny.

Nie zawsze znajdziesz ludzi podzielających Twoje poglądy. Często zacząć musisz sam, następnie tworzysz zespół. Nie czekaj długo na dream team. Powinieneś być samodzielny i przecierać szlaki. Wytrwałość niczym magnez przyciągnie do Ciebie odpowiednich ludzi.

Jeżeli sport Cię wykańcza- w biznesie nie będzie łatwiej…

 

Do zobaczenia za rok na runmageddon

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019