Uwiedź go – Mniej Jest Więcej (10 kroków)

Uwiedź go – Mniej Jest Więcej

  1. Zapomnij o tradycjach pierwszej randki.
  2. Zapomnij o radach babci, mamy, młodszej siostry, koleżanki z pracy, która marzy- byś poznała przystojnego bruneta. Pierwsze spotkania wyglądają jak nauki przedmałżeńskie. Spis informacji do odkrycia o tej drugiej osobie. Nie musisz odhaczać po kolei ile ma lat, gdzie pracuje, czy zostawia skarpetki w przedpokoju. To zwykły nawyk i maniera. Robisz tak- bo każdy tak robi? W XXI wieku kobiety pospolite i bezbarwne zostają samotne. Zostaw głęboką ranę inności na jego psychice. Bądź oryginalna- bądź sobą
  3. Zrozum pojęcie władzy. Czy tego chcesz, czy nie On musi myśleć, że posiada władzę w związku, podczas randki, spaceru, patrzeniu w księżyc? Nie walcz z tym- chyba nie chcesz uaktywnić jego ego i dumy. Z tymi przeciwnikami sobie nie poradzisz. Teoria władzy polega na tym, byś mu pozwalała decydować w dziesięciu przypadkach, a w jednym władzę odbierała. Robiła zupełnie coś abstrakcyjnego do sytuacji. Brzmi to mechanicznie, ale znając ten proces- z czasem o nim zapomnisz. Sygnał znudzenia mężczyzny to oznaka- przejął władzę w 100%. Wyobraź sobie, żeby zachować władze w równych proporcjach. Finalnie w tej grze uwodzenia chodzi o to, by ani jedno, ani drugie nie było niczego w 100% pewnym. To brzmi absurdalnie, ale działa. Miłość to chemia.
  4. Godziny na facebooku zamień na godziny czytania o mowie ciała. Są kobiety notorycznie zaczepiane przez panów. Są kobiety, które nigdy nie doświadczą tego wspaniałego uczucia. Dlaczego? Wszystko zaczyna i kończy na otwartej mowie ciała. Nie myl tego z atrakcyjnością. To klocki lego: uśmiech, prosta postawa, wolniejszy chód, dress code, makijaż, ubiór, zapach… z których ON odczyta “co za interesująca kobieta”. Im więcej poprawnych impulsów, tym większa szansa na przypadkowe “Cześć, która godzina?”. To prosta matematyka. Zdobądź wiedzę, a nigdy nie zrzucisz winy na okoliczności losu. Warto inwestować w siebie. Czasy, w których wystarczyło “spaść” na ziemię jako urocza brunetka zacierają ślad. Widać to w branży zawodowej i coraz mocniej na rynku miłosnym.
  5. W domu nie masz szans na tworzenie okoliczności. Wyjdź i kreuj siebie. Pokaż się światu i z głową do góry eksponuj swoje JA.
  6. Mniej jest więcej. Im mniej mówisz, tym mniej popełnisz błędów. Na początku znajomości zalecam zachowawczość słowną i ekspresyjną. Nie narzucaj się. Im będziesz miała wyższe poczucie własnej wartości, tym mniej będzie Ci zależeć. Im mniej Ci zależy- jesteś bardziej magnetyczna. Kunszt i esencja.
  7. Nie wmawiaj sobie samotności. Zauważyłem trend w mówieniu “bycie singlem jest dla mnie super”. Samotność to coś okropnego. Nie mam na myśli, by się z kimś wiązać, ale dbać o relacje z płcią przeciwną. Życie z wypieraniem kontaktu z mężczyznami to jak pyszna potrawa bez przypraw.
  8. Zapomnij o przeszłości. Nie ważne ile masz lat, gdzie pracujesz, jak wyglądasz. Możesz stać się najlepszą wersją siebie z tym co masz tu i teraz. Blokady i ograniczenia nie są Twoje. Nabyłaś je z roku na rok i uwierzyłaś. To długi proces kreowania nowej rzeczywistości, dzięki nowym przekonaniom. Jesteś taka jak Twoje myślenie o sobie i świecie.
  9. Polub swoja intuicję. Kobiety nie wykorzystują największego narzędzia od matki natury. To shot gun w rękach płci pięknej. Zacznij polegać na sobie. Komu codziennie oddajesz władzę w podejmowaniu decyzji? Koleżankom, telewizji, nieśmiałości? Czas na przejęcie sterów!
  10. Nie nastawiaj się na cel, tylko na przyjemność. Na nic nie licz, nie wmawiaj sobie idealnego partnera- odetchnij. Naciski, ze strony otoczenia dla samotnych kobiet są miażdżące. Przestań przejmować się opiniami- czerp radość z małych szczegółów. Doceń to co masz i kim jesteś. Drugiej takiej nie ma na świecie- to budujące.

 

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć? Jeżeli chcesz zaoszczędzić sobie czas na zmiany? Jeżeli chcesz uzyskać działające realne porady? Zapraszam na coaching- zakładka sklep.

 

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019