Kreowanie – Spowoduj Powstanie Czegoś

Kreowanie – Spowoduj Powstanie Czegoś

Jesteś twórcą, czy widzem? Korzystasz wyłącznie z pomysłów innych? Jesteś producentem, czy konsumentem? Kreowanie to wybór i odwaga: na zarabianie pieniędzy, zostawienie czegoś po sobie, na sprawdzenie własnych sił. Kreowanie to proces urzeczywistnienia myśli. Każdy to potrafi, jednak zamiast działania wielu wybiera racjonalizowanie.

Jeżeli miałbyś wprowadzić najmniejszy pomysł w swoje życie, by żyło Ci się lepiej, by inni mieli z tego korzyść- co by to było? Żyjemy w czasach, w których odbiorców jest wielokrotnie więcej niż twórców. Zastanów się, do której grupy należysz.

Każdy ma przynajmniej trzy pomysły w ciągu roku, których urzeczywistnienie uczyniłoby z nich milionerów. To pokazuję brak odwagi i polotu w wyrażaniu siebie. Nie każdy wyląduje na czerwonym dywanie sukcesu, ale nie każdy może pochwalić się, że spróbował. Ludzie oceniają innych poprzez wartość jaką stanowią dla nich samych, dla społeczeństwa, dla świata. Jaką dzisiaj stanowisz wartość dla otoczenia? Nie chodzi o wygórowaną pewność siebie, lecz umiejętności.

Kreowanie to wykorzystywanie umiejętności.

Jeżeli nie posiadasz określonych umiejętności- to znaczy, że nie myślałeś o kreowaniu i tworzeniu. Warto zrobić pożytek z wiedzy, którą nabywałeś latami i pokazać się światu. Młode pokolenie agresywnie zdobywa rynek i nie czuje w tym poczucia niższości, ze względu na wiek. Mają głowę pełną pomysłów i chcą działać. Nikt nie zdążył im wmówić, że trzeba dwadzieścia lat ciężko pracować, by odnieść sukces. Ci ze zdrowym podejściem dają światu wartościowe innowacje, wiedzę, swój punkt widzenia.

Zastanów się co możesz stworzyć do końca roku i zacznij to robić. Skupiaj się na dziedzinie, w której jesteś mocny. Nie walcz, by być przeciętnym we wszystkim. Tylko znany teren- Twoja pasja.

Warto przejść proces tworzenia i uwierzyć w siebie. Doświadczenie, które przeżyjesz zostanie na zawsze. Kreowanie i tworzenie to najlepsza inwestycja, bo nigdy nie wiesz jak duże efekty przyniesie. Na sto prób, jedna uczyni Cie tym kim zawsze chciałeś być.

Kreowanie to świadomość przemijania, uwalniania ukrytych zdolności, walki z systemem, stawiania na swoim. Jeżeli Ci się nie uda… jakie to będzie miało znaczenie za 100 lat?

Ł.R.

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019