Czy kobieta powinna schudnąć?

Czy kobieta powinna schudnąć?

1. Kto uważa, że masz zbędne kilogramy?

Czy jest to twoja decyzja, czy otoczenia? Utożsamiasz się z tym, czy odbierasz jako atak? Jakbyś miała wskazać jedna osobę, której najbardziej zależy na tej zmianie- wskazałabyś na siebie?

2. Dbasz o siebie?

Jeżeli nie dbasz o siebie mając 80 kg, zbicie wagi niewiele zmieni- nawyki pozostaną. Można być puszystą zadbaną kobietą lub puszystą kobietą. Kobiety uważają, że kilogramy to wyznacznik atrakcyjności. To, czy jesteś seksowna to suma czynności dbania o siebie.

3. Znasz zasady ubioru?

Co lubisz w swoim ciele? Co lubisz podkreślać? Kicz, czy zdrowy rozsądek? Ubrania Cię wyszczuplają, czy odwrotnie?

4. Jedzenie to obraz Ciebie

Wymień dziesięć posiłków, które najczęściej spożywasz w ciągu tygodnia. To są fakty i nie jesteś w stanie tego zniekształcić żadnym usprawiedliwieniem. To co masz na talerzu- to masz w głowie. Tutaj jest dokładny obraz tego jak szanujesz swoje ciało.

5. Tyjesz, bo możesz?

Twój partner boi się wytknąć, że poślubił szczupłą Anię?

Waga to zawsze będzie gorący temat. Genetyka i brak czasu to najczęstsze usprawiedliwienia. Ile z siebie dałaś, by wyglądać atrakcyjniej? Nie chodzi o zdobywanie szczytów gór, ale próbowanie kreowania lepszej sylwetki. Do decyzji o schudnięciu trzeba dojrzeć. Pani Szostak z Polsatu mogła schudnąć kilka lat temu- nie była na to gotowa mentalnie. Wypracuj fundament, który zapewni Ci pewność, że kilogramy nie wrócą. Ciąża to wytłumaczenie, które sprawdzało się kilka lat temu. Wystarczy obserwować, że kobiety po urodzeniu dziecka mogą wyglądać energicznie i zdrowo. To być może burzy wygodne życie i światopogląd. Nie pozwól, by inni zdecydowali za Ciebie jak masz wyglądać. Z pewnością to czujesz stając przed lustrem. Słuchaj intuicji i wskaźnika energii jaką posiadasz w ciągu dnia. Mówienie o wadze w nowej nomenklaturze… przyjęło miano tematu tabu. Dlaczego? Zdrowie to fundament funkcjonowania. Wypieranie tego tematu nikomu nie przysporzy tyle problemów co Tobie. Rozwiązanie zagadki, czy powinnaś schudnąć – znasz je. Nie buntuj się, tylko to zaakceptuj. Czas jest najlepszym sędzią. Zweryfikuje, czy Twoje wybory były prawdziwe…Jesteś kobietą odpowiedzialną- wiesz najlepiej, czy jest Ci to potrzebne.

 

 

 

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019