Pomysł Na Siebie?

Nie wiesz co robić w życiu?

Czujesz się zagubiony?

Wstajesz rano bez celu?

Nie martw się. Taki stan pojawia się dosyć często. Nie jest niczym złym. Warto go poznać i zaakceptować. Nie wypierać, tylko obserwować. Pustka mentalna pojawia się, gdy osiągnąłeś wszystko na obecnym stanowisku pracy. Pojawia się, gdy nie podejmujesz wyzwań w codziennym życiu. Czujesz się tak, żyjąc bez ryzyka i szansy na rozwój. Gdy od lat poruszasz się w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Jak to naprawić?

Mózg zna dokładnie ścieżki neuronowe i potrzebuje nowych “dróg”. Pierwsze co należy zrobić to doładować mózg dawką wiedzy. Czytaj i słuchaj tego co Cię interesuje. Musisz robić coś nowego. Zmień drogę do pracy, rób zakupy w innym sklepie, zmień fryzjera itd.

Doładuj się nowymi informacjami. Brak wiedzy powoduje niepewność. Po kilku miesiącach nowego życia- pomysły przyjdą same. Nie denerwuj się na brak pomysłu na siebie. To znak, że na pewnym etapie w życiu osiągnąłeś dużo. Proces transformacji trwa kilka miesięcy. Naucz się reagować na ten moment, gdyż będzie pojawiał się co jakiś czas. Nie walcz z tym, tylko ciesz się, że nastąpił. Uczucie pustki jest niecodzienne, dlatego reagujemy w losowy sposób. Dostarcz jak najwięcej nowej wiedzy z dziedziny, która Cię interesuje. Twój mózg będzie jak gąbka- gdyż aktualne zasoby wykorzystuje już w 100%.

Jakiego siebie chcesz stworzyć?

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.