Odczuwasz lęk przed sukcesem? Sprawdź

Lęk Przed Sukcesem

Mainstream pompuje silne przekonanie, że to lęk przed porażką nie pozwala nam osiągać celów. Lubimy wiedzieć co nam przeszkadza. Bez tego nie potrafimy zrobić pierwszego kroku. Czasami warto odpuścić dialog wewnętrzny prowadzony latami. Boimy się, że będzie nas stać na podróże, większy dom, luksusowy samochód. Mam rację?

Czujesz rynek? Na ile zasługujesz? Czego chcesz od życia… od siebie? Czy nie są to zbyt niskie wymagania? Przeciętność

Nie Dostrzegamy Sukcesów

Uważamy za sukces coś wielkiego. Coś co zauważą inni. Szkoda, że nie dostrzegamy sukcesów w sobie, tylko te pochodzące z zewnątrz. Sukces nie ma miary. Miarą jest to jak go przyjmujesz. Czy czujesz się z nim komfortowo i bezpiecznie.

Pilnuj wyłącznie swojego sukcesu. Nie karm ego życiem sąsiadów i ich wygranych bądź niepowodzeń. Pracuj własnymi narzędziami.

Mam do Ciebie prośbę

Znajdź 10 minut dla siebie. Weź kartkę papieru lub otwórz notatki w telefonie

 Zrób to bardzo szybko nim ego Cię wyprzedzi. Wypisz wszystkie sytuacje, które uważasz za swój OSOBISTY SUKCES w ubiegłym roku. Zrób to teraz!

Nie zwracaj uwagę na myśli w stylu “Czy to się liczy czy nie”. Pisz aż intuicja Ci podpowie, że wystarczy.

Codziennie rano spójrz na taką listę i podziękuj sobie.

To bardzo ważne, by widzieć w tym wszystkim i odnajdywać siebie. Mamy manierę przypisywania zasług innym. Tym razem pochwal swoje JA.

Mamy ogromny potencjał. Robimy wielkie rzeczy każdego dnia. Jednak proza życia wymaga jedynie fajerwerków byśmy to dostrzegli. Zwolnij i ciesz się tym co masz. Od dzisiaj niech Ci towarzyszy wyłącznie lęk przed sukcesem, a nie porażką!

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019