Czy masz wrażenie, że social media

złodziejem relacji i czasu?

Pobierz 113 stronnicowy ebook, który pomoże Ci odzyskać równowagę między prawdziwym życiem, a social media

Social media – wolny wybór czy więzienie?

  • Dowiedz się w jaki sposób obecne tempo życia wpływa na rozwój social mediów w roli rodzica, zwykłego użytkownika, osoby nie posiadającej profili społecznościowych. Kiedyś usłyszałem “prędzej czy później i tak każdy będzie na facebooku”. Z uśmiechem to zignorowałem. Dzisiaj moja publikacja zawiera związany z tym tytuł na okładce i odpowiedź wewnątrz. Nigdy nie mów nigdy.
  • Twoje dziecko spędza dziennie minimum 2 godziny będąc zalogowanym np. na facebooku? w skali roku przez miesiąc czasu jest zalogowane, a Ty tracisz kontrolę nad jego wychowaniem. “Mamo jeszcze tylko chwilę i idę spać” zmienia nagle perspektywę.
  • Otrzymujesz zaproszenia do grona znajomych na facebooku i nigdy z większością nie zamieniłeś nawet zdania? Ebook zawiera odpowiedź na pytanie “dlaczego nasze relacje stają się bardziej statystykami, niż chęcią spędzenia z kimś czasu?” Czy jesteśmy wykorzystywani do kreowania czyjegoś wizerunku osoby towarzyskiej?
  • Samotność w tych czasach przybrała rangę cyfrową. Problemy związane z poszukiwaniem partnera znalazły miejsce na portalach społecznościowych. Jakie to niesie pozytywne i negatywne strony ciężko sobie wyobrazić. Jeżeli chcesz poznać ten proces, sprawdź rozdział “Social media szansą na związek, czy zdradę?”

Dla kogo jest ebook?

  • Dla rodziców, którzy czują, że tracą kontrolę nad wychowaniem własnego dziecka. Jeżeli tracisz kontakt z dzieckiem, które wybiera świat wirtualny zaniedbując więzy rodzinne, zmień to już dziś.
  • Użytkowników posiadających profile m.in. na facebooku, instagramie, youtube. Osób komunikujących się ze znajomymi i dzielących własnym życiem za pomocą filmów, wpisów, zdjęć. Opisuję jak prezentować obraz siebie budując większe zasięgi i kontakt ze społecznością.
  • Użytkowników nie posiadających profili społecznościowych, którzy skupiają się na rzeczywistości i nie czują potrzeby kreowania wizerunku w internecie. Możesz być szczęśliwy bez social media i dowiesz się jak to możliwe.
  • Przedsiębiorców i pracowników chcących poznać zasady, które decydują o tym kim jesteśmy w internecie, a jak odbierają nas inni. Poznaj mocne strony oraz zagrożenia prowadzenia profilu społecznościowego dla osób prywatnych jak i dla firm. Czy profil może Ci pomóc w znalezieniu pracy, a kiedy może spowodować jej utratę?

Kim jestem?

Nazywam się Łukasz Rożewski – Jest to moja pierwsza publikacja. Nie jestem pisarzem, biznesmenem, doktorem nauk ścisłych. Mike Tyson uderzający w tematy społeczne to określenie jest mi bliższe. Nie uważam, że wykształcenie, wartość portfela, wygląd mają zawsze wpływ na to co stworzymy. Ebook to spis moich wnikliwych obserwacji, które łączą teorię z praktyką. Potraktuj to jako źródło inspiracji.

Temat mediów społecznościowych jest obecny prawie w każdym domu. Jeżeli chociaż jedna osoba zaoszczędzi czas i poprawi swoje zadowolenie z życia po przeczytaniu ebooka- będę szczęśliwy. Kreuję ludzki potencjał, daj mi szansę wybierając “Social media wolny wybór czy więzienie”.

Co zyskasz dzięki tej książce?

Sytuacja rodzinna

Rozmowy rodzinne o pogodzie to już truizm. Tracisz kontakt ze swoim dzieckiem? Próba komunikacji z innym pokoleniem kończy się trzaśnięciem drzwiami? Odkryjesz dlaczego młode osoby mają swój świat- wirtualny świat i dlaczego poszukują w nim ucieczki od rzeczywistych problemów.

Każdy rodzic chce jak najlepiej poznać swoje dziecko, być może ta publikacja połączy te dwa światy. Sprawdź co kieruje osobami w okresie dojrzewania i skąd wynika ciągły brak zrozumienia tego, że chcesz jak najlepiej.

Zmienisz zły nawyk

Codzienne sprawdzanie facebooka co pięć minut w transie dźwięku powiadomienia niczym się nie różni od zapalenia kolejnego papierosa. Media społecznościowe nie niszczą Twojego zdrowia fizycznego, lecz sieją pustki w poczuciu własnej wartości i życiu społecznym.

Dowiesz się dlaczego masz takie nawyki poznając przyczynę, a nie tego co jest tu i teraz. Sprawdź w jaki sposób social media odebrały radość z relacji czyniąc z ludzi maszynki do lajkowania.

Zrozumiesz samotność

Żyjemy w erze samotności. Atrybuty osoby samotnej: pies, kot, nowy samochód, zegarek, życie rozrywkowe przestają działać. Szukamy czegoś więcej, co jest związane z naszą naturą przebywania wśród ludzi.

Media społecznościowe to szansa na poznanie drugiej osoby, a zarazem zagrożenie generujące frustrację. Dlaczego? Odpowiedzi udzielam w jednym z rozdziałów.

Zyskasz czas wolny

“Nie mam czasu” słynna odpowiedź na wiele pytań. Nie tylko Ty cierpisz marnując godziny na monotonne przeglądanie profili społecznościowych.

Efekt kuli śnieżnej powoduje, że tracą na wartości relacje rodzinne, Twoje pasje, chęć do działania, życie zawodowe- wszystko to co towarzyszy Twemu życiu. Nikt nie liczy ile w skali roku przebywał online. Ja to policzyłem i o tym napisałem.

21
rozdziałów

21 rozdziałów daje Ci możliwość rozwoju i oceny własnego życia pod każdym względem. Jest to pakiet 21 w 1. Nie musisz kupować kilku publikacji, by otrzymać wiedzę, którą zapewnia ten ebook.

113
stron

Jeżeli przeszkadzają Ci wypełniacze w książkach w postaci nudnych opowiadań- tutaj zaoszczędzisz czas skupiając się na najważniejszych rozwiązaniach. Liczy się jakość, a nie ilość.

1
szansa

Zdecyduj, czy jesteś gotowy na inwestycję w siebie? Jeżeli chcesz zrozumieć media społecznościowe i mieć przewagę nad innymi wybierzesz rozwój. Jeżeli wahasz się, wróć tutaj za jakiś czas.

100%
wiedzy

Ebook jest napisany w formie inspiracji i wniosków. Każdy z nas jest na innym etapie w życiu, jednak wszechstronne tematy sprawiają, że dotyczą także Ciebie.

Zamów już teraz ebook
“Social Media – wybór czy więzienie”
z natychmiastowym dostępem

Otrzymasz ebook w formatach PDF, EPUB, MOBI

Twoja inwestycja wynosi: 49zł
Dzisiejsza cena: 29zł

ZAMAWIAM

14-dniowa Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

Jesteś całkowicie chroniony naszą 100% Gwarancją Satysfakcji. Jeśli w ciągu 14 dni od zakupu uznałbyś, że poznane metody nie są warte wielokrotnie więcej niż cena ebooka, to zwrócimy Ci 100% Twojej inwestycji.

“Gwarantuję Ci, że po wdrożeniu porad z tej książki zyskasz spokój oraz zaakceptujesz wpływ mediów społecznościowych na swoje życie.”

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019