Mężczyzna – Duże Dziecko?

Mężczyzna – Duże Dziecko?

Jak śpiewał Rezerwat “zaopiekuj się nim…”

Jeżeli masz własne dzieci uważaj, bo możesz trafić na kolejne w postaci mężczyzny. Zamiast tygrysa- kilku miesięczny kociak, co zostawia wszędzie skarpety. Zamiast rozmów o przyszłości- tylko tu i teraz. Zamiast stawiania czoła problemom- wychodzi obrażony? nazwijmy go Jasiu.

Jasiu lubi wygodne życie. Prawdopodobnie bardzo Cię kocha, pod warunkiem, że to prosta przyjemna miłość. Nie ingerująca w jego synapsy i pytania “gdzie byłeś?”.

Każda kobieta chce wychować swojego mężczyznę. Duże dziecko zatrzymało się w podstawówce i nie chce zdać do następnej klasy. Codziennie odrabiacie te same życiowe lekcje, a on zawsze zgłasza nieprzygotowanie.

Jest inny niż wszyscy. Niereformowalny. Jeżeli nie udało Ci się go zmienić w ciągu kilku miesięcy- nigdy go już nie zmienisz. To co sobie wmawiasz jest nieistotne. Efekt będzie zawsze taki sam.

Warto poszukać dojrzałego mężczyzny lub przyzwyczaić się do beztroskiego podejścia partnera. Oczywiście ma to swoje zalety. Jest ich bardzo dużo. Jednak wiele jego zachowań doprowadzi Cię do szału.

Duże dziecko nie dorośnie pod wpływem Twoich godzinnych sugestii. Zmienić go może jedynie wstrząs w życiu, Mocny prawy sierpowy od prozy życia.

Tacy panowie wbrew pozorom są pożądani. Nie są nudni. Jednak koszta tej atrakcyjności są wysokie. Pytanie brzmi “Czy Cię na nie stać?”.

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019