Kobieta niezależna – Kim Jest?


Kobieta niezależna – Kim Jest?


Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek czy jesteś kobietą niezależną? To ważne pytanie, które pomaga dostrzec etap, w którym się dokładnie znajdujesz. Definicja niezależności nie jest jednostronna, gdyż każdemu kojarzy się z czymś innym. Dla jednych to bogactwo, dla innych piękno fizyczne.

Kobieta niezależna to obraz siły. Power intelektualny, który pozwala dominować w wielu obszarach życia. Brak wiedzy powoduje niepewność, zaś jej dostatek generuje szansę sięgania po kolejny zrealizowany cel. Uczucie niezależności wiąże się z ciągłym rozwojem. Postawa, która nie jest zbudowana na solidnych fundamentach będzie narażona na testy prospołeczne. W krótkim tempie zostanie zweryfikowana prawda w wyznawanych poglądach i ideach.

Kobiety mogą mylić kontekst niezależności z byciem piękną. Wzorowe ciało pomaga w życiu, w dobie trendu na ludzi pięknych, natomiast może łatwo umieszczać w ramach stereotypów np. “ładna i głupia”. Autorowi swojej marki osobistej powinno zależeć na uzewnętrznienie się dzięki swoim czynom a nie pustym słowom. Warto dobitnie angażować swój intelekt w kreowaniu poczucia niezależności. Wiedzy nikt nam nie odbierze, tak jak to bezlitośnie zrobi czas z piękną buzią.

Kobiety niezależne są narażone na samotność. Nieokiełznane ego może sugerować wiele błędnych życiowych wyborów. Odbierając szansę na drugą połówkę. Zbyt biedny, za mało zainteresowań, nie spodoba się moim koleżankom- te i inne obiekcje mogą sprawić, że przez najbliższe lata spędzisz wieczory z kotem i lampką wina.

Atrakcyjność fizyczna to dodatek lecz nie wymóg. Jest wiele pięknych kobiet tonących w kompleksach, jest wiele przeciętnych kobiet, które akceptują swoje ciało z uśmiechem. Samoocena a maska, którą nakładamy wobec szefa, rodziny i znajomych to różne światy. Kobietom, którym Ziema jest za mała przychodzi na pomoc niezależność.

Czy jesteś niezależna od swojego partnera, pracy, zainteresowań?

Poczucie niezależności to wolność wyboru. Wiedza i postawa do świata pozwala dokonać wyboru z większego menu, niedostępnego dla innych.

Życzę Ci byś odnalazła własną drogę do budowania silnej, niezależnej kobiety- Ty najlepiej wiesz co Cię blokuje przed byciem SOBĄ.

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019