Kalistenika- Ciało Niczym Apollo

Nie masz czasu na wizyty w siłowni? Nie wiesz jak ćwiczyć na urządzeniach? Ćwicz w domu!

Kalistenika- ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała.

Jest to fenomenalna forma zbudowania funkcjonalnych mięśni, które tworzą idealne proporcje sylwetki. Posągi bogów wyglądały kiedyś atletycznie, ze względu na odpowiednie ćwiczenia. Wielu mężczyzn przesadza z siłownią i wygląda niesymetrycznie, nienaturalnie- cierpią na syndrom “jeszcze tylko jeden centymetr”. Ciągle im mało obwodu w… bicepsie.

Poza odpowiednimi ćwiczeniami najważniejszym elementem jest- jak często ćwiczyć? Doszedłem do momentu, w którym trening raz w tygodniu przynosi najlepsze efekty. Ciężki 1,5 godzinny trening działa cuda. Mięśnie mają czas na regenerację i rzeźbę. Czy w dobie braku czasu nie tego właśnie chcemy?

Zapoznaj się z wieloma ćwiczeniami w domu i poznaj swoje ciało. Bez tego popełnisz wiele błędów. Każdy wyrobi swój własny plan nie tylko ćwicząc fizycznie, ale ćwicząc w głowie. Od mentalnego podejścia zaczyna się zmiana ciała. Nie wierząc w efekty, dwa razy wolniej je zobaczysz.

Ciało powinno służyć przede wszystkim Tobie, a nie przeszkadzać. Mając potężne plecy, biceps- wagę 100kg szybkość jest na niskim poziomie. Bokser o wadze 65kg realnie wygrywa takie pojedynki. Zamiast faszerować się i nienaturalnie rosnąć wykorzystaj potencjał własnego ciała. Zapewniaj sobie odpoczynek i zmieniaj co jakiś czas ćwiczenia. Efekty pojawią się w ciągu kilku miesięcy…

 

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.