Jakie są błędy w budowaniu marki osobistej?


Jakie są błędy w budowaniu marki osobistej?


Pan Adam z telewizji, pani Krysia ze sklepu warzywnego, czy pan Romek z puszką piwa za rogiem – co łączy te osoby? Wszyscy każdego dnia pracują na to jak będą postrzegani. Czy tego chcą, czy nie kreują markę osobistą. Mają do dyspozycji wywieranie wpływu przez swój ubiór, słownictwo, zachowanie i wiele innych.

Świadomość pojęcia marki osobistej zmienia ludzkie życie, karierę generując poczucie kontroli.

“Marka osobista towarzyszy Ci każdego dnia”

Możemy być sobą i nigdy nic nie osiągnąć, podczas gdy ktoś zachowuje się w zupełnie inny sposób i otrzymuje rezultaty. To co o sobie myślisz jest ważne, lecz nikt nie jest w stanie przeczytać Twoich myśli – liczy się to w jaki sposób pokażesz siebie światu. Nie otrzymaliśmy podręcznika pt. “Jak odnaleźć się w świecie, w którym żyjemy?”.

“Wiele naszych decyzji to loteria, którą nazywamy szczęściem lub pechem”

Popełniając błędy w budowaniu marki osobistej, możemy nigdy nie otrzymać drugiej szansy. Dużo łatwiej wykreować wizerunek, niż go naprawiać. Zapraszam do zapoznania się na jakie błędy możemy trafić tworząc lepszą wersję siebie.

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019