Gdybyś był nieśmiertelny to…


Gdybyś był nieśmiertelny to…


To pewne na 100%, że każdy ma ograniczony czas na Ziemi. Mimo tej świadomości, walczymy sami ze sobą. Z lenistwem, nałogami, ambicjami. Każdego dnia powtarzamy “nie mam czasu”. A co jeśli miałbyś nieograniczoną ilość czasu? Czy Twoje życie nagle nabrałoby tempa? Czy wręcz przeciwnie? Prawdopodobnie odkładałbyś sprawy na później. Jest jasny i jedyny przekaz. W życiu człowieka czas nie jest wrogiem i nie jest niczemu winny. Łatwo go obwiniać za niepowodzenia, gdyż nie ma linii obrony. Uderza powoli co zauważasz na własnym ciele. Masz wybór, by wykorzystać swoje najlepsze lata młodości lub zużywać więcej energii w wieku dojrzałym. Nieśmiertelność odkryłaby nowe kanony lenistwa. Mimo presji większość talentów jest skazana na porażkę, bez tej presji być może nawet, by nie powstały.

Zauważ jak wielu nieszczęśliwych ludzi czeka na śmierć, patrząc w lustro na posiwiałe i zniszczone twarze oraz brak zrealizowanych marzeń na koncie. Mając ponad sześćdziesiąt lat przełącza się w tryb oczekiwania, zamiast walki o lepsze jutro. Brak iskry, brak wiary- nawyk z młodości?

Nieśmiertelność nie uczyniłaby z nikogo człowieka sukcesu. Wykorzystaj tyle ile otrzymałeś. Doświadczenia i tylko doświadczenia są coś warte. Nie ma znaczenia kto ma rację, ważne co dla Ciebie działa. Co na Ciebie wpływa. Szukaj impulsów motywacji.


Czy nie sądzisz, że osoby dążące każdego dnia do celu już są nieśmiertelni?


Ł.R.

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019