Dlaczego przytyłaś? O tym nikt nie mówi…

Dlaczego przytyłaś? O tym nikt nie mówi…

“Świat bycia fit jest tak skorumpowany, że kobiety w pewnym momencie nie wiedzą dlaczego chcą schudnąć”

Dzisiaj dowiesz się co jest największą przyczyną wahania wagi i zmiany nastrojów. Zapomnij na chwilę o poradach ekspertów, dietetyków, hasłach reklamowych. Cel większości kobiet to bycie piękną. Skąd wiesz jak piękna chcesz być? Odpowiedź-Porównujesz się z jakimś wzorcem kobiecości.

Nie ma w tym nic złego, poza tym, że 99% tych wzorców jest nierealnych. Jest niedoścignionych. Zdjęcia smukłych pań na łamach magazynów to nie zasługa siłowni i diety, lecz grafików. Dlaczego kobiety przyłapane przez paparazzi wyglądają zupełnie inaczej. Czar prysł?

Pomyśl do kogo się porównujesz i dlaczego. Czy kobiecość utożsamiasz jedynie z wyglądem, czy cechami charakteru?


“Im więcej zbędnych kilogramów – tym mniejsza akceptacja siebie samej”


Kobiecość XXI wieku

Tyjesz, gdyż nie akceptujesz siebie pod jakimś względem. Większość kobiecych chorób bierze się z braku poczucia kobiecości. Mężczyzna mówi żonie “pięknie dziś wyglądasz“, po czym ona automatycznie odpowiada “przestań się wygłupiać”. Nie potrafimy przyjmować komplementów, zakładając ich ukryte intencje. Dopóki nie zaakceptujesz swojego wyglądu i charakteru Twoja sylwetka będzie zależna od Twojego nastroju. Skoro nie akceptujesz siebie przed metamorfozą stania się famme fatale- dlaczego po osiągnięciu tego celu- nadal masz te same kompleksy? To jasno pokazuje, że ćwiczenia i dieta to tylko substytut bycia spełnioną kobietą. Ubrany w piękne opakowanie pt. fitness, zdrowe jedzenie, poradniki.

Żyjemy w czasach, w których marketing zrobił z kobiet naiwne konsumentki. Pod hasłem “będziesz piękna” jest sprzedawane wszystko. Najmniej potrzebne dla tych kobiet promocje, które po kilkudniowym efekcie wow pokazują szarą rzeczywistość. Im większa cena, tym większa wartość- tak panie tłumaczą swoje wybory. Ocena powinna bazować na skuteczności, zadowoleniu, szczerości wobec siebie samej.


“W wieku 20 lat masz taką twarz, jaką dała ci natura. W wieku 30 – jaką wyrzeźbiło ci życie; a po 50. – na jaką sobie zasłużyłaś” Coco Chanel


Kobieta Spełniona

Brak akceptacji siebie jest przyczyną rosnącej wagi, problemów z zajściem w ciąże, zakupoholizmu i innych. Twoje ciało broni się przed tym co myślisz na swój temat. Warto zastanowić się, czy wszystko czego próbowałaś do tej pory działa? Odkrycie przyczyn wypierania bycia piękną odmieni Twój świat na zawsze. Ciało wygląda młodziej, brak stresu wpływa na odpowiedni nastrój, komórki zdrowotne mają w końcu pole do popisu. Jeżeli chcesz zadbać o siebie już dziś, raz na zawsze- nie skupiaj się na efekcie. Panie mają tendencje do wyolbrzymiania problemów, jednak jak poznasz dlaczego nie czujesz się kobieco- odkryjesz, że nie warto było zwlekać ze zmianą.


Jeżeli jesteś gotowa na odkrycie prawdziwej kobiecości zapraszam na sesję  “Odkryj Prawdziwą Kobiecość”

Ł.R.

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019