Czy Do Siebie Pasujecie?

Czy do siebie pasujecie?

Czy istnieją idealne pary?

Jak rozpoznać, czy to ten jedyny?

Haj zakochania wyprowadził wiele związków na cmentarzyska złamanych serc. Było “kocham”, po rozstaniu “co za idiota”. Było “jest inteligentny”, po rozstaniu “co za głupek”. Gdy haj zakochania opuszcza ciała zakochanych… razem z motylkami- zaczynają dziać się interesujące sceny. Sceny na tyle dramatyczne, niczym ucięta akcja Mody na sukces lub Na Wspólnej.

Oburzenie i gniew zamiast skierowane na brak znajomości swoich emocji- kierowany jest na ex. Nie uczą nas kochać oraz rozstawać się. Żyjemy w gwarancji telewizyjnych związków, aż do śmierci. Jednak często ktoś nam ten telewizor wyłącza przed czasem. Przystojniejszy kolega z pracy, koleżanka w delegacji lub nowy sąsiad.

Matka natura robi nas w konia. Cena miłości, by przedłużyć gatunek jest bardzo wysoka. Nagroda to endorfiny, pożądanie, iluzja wiecznej błogości… aż po orgazm, ślub… a resztę już pisze życie.

“Dlaczego nam się nie ułożyło?”

Bo się nigdy nie poznaliście. Obserwując rozmowy zakochanych wygląda to bardzo prymitywnie. O pogodzie, szkole, pracy- nie ingerując w wartości. Trzymanie się za rękę, to kompas na poznanie charakteru drugiego człowieka? Stańcie oboje przed lustrem… czy macie podobne uśmiechy, czy ubieracie się w podobnym stylu, co czujecie patrząc na siebie? Przegięcie w drugą stronę przykrywa związek nudą. Partner melduje co pięć minut co robi, gdzie był i gdzie zamierza patrzeć w niebo myśląc o niej… Związek to umiejętność budowania napięcia- które przekształca się w pożądanie. Nuda i przewidywalność to automatyczny celibat w Waszym pożyciu. Męska decyzja, czy jesteś na tyle silny by sterować temperaturą związku? Jeżeli decydujesz się oddać władzę kobiecie- nie miej do siebie pretensji masturbując się po kryjomu…

Czy istnieją idealne pary?

Świat show biznesu pokazuje, że pieniądze nie utrzymują partnerów przy sobie. Atrakcyjność fizyczna, również nie wystarcza. To co jest tym złotym lekiem, by kobieta czuła pożądanie, a on ją zdobywał? Zapomnij o radach wuja, zapomnij o radach ojca, nie proś o zdanie kolegów. Zacznij słuchać intuicji. Wiele wzorów partnera i partnerki zostało nam wmówione już w dzieciństwie. Gdy flirtujemy to pierwsza linia naszych decyzji pochodzi z tych wzorców. Sztuką jest szczerze obserwować, czy na pewno Ty decydujesz. Poznawaj te kobiety, które Ci się podobają- a nie wujkowi, ciotce itd. Poznawaj tych mężczyzn, którzy Ci się podobają, a nie mamusi, koleżankom itd.

IQ vs EQ

Po dobrym seksie warto ze sobą porozmawiać. Oczywiście to celowy żart. Jeżeli jesteś oczytana i masz mnóstwo zainteresowań, a Twój partner to prosty chłopak… możecie się nie dopasować. Na początku związku wybrzmiewa głośne, że liczy się tylko miłość. Jednak proza życia i twarde zasady chemii między ludźmi, zapukają szybciej niż myślisz. Nie chodzi, by szukać swojego odbicia lustra, ale nie wypominać po kilku latach “My do siebie nie pasujemy”. Często proste osoby mają ogromny potencjał, który dzięki partnerowi, czyni ich osobami twórczymi.

Czy do siebie pasujecie?

Nie szukajcie odpowiedzi na to pytanie. Liczy się jak się razem czujecie. Jak mija Wam czas. Wielu partnerów, wiele partnerek nie odpowiada rodzinie i znajomym. Zadaj sobie pytanie, czy warto poświęcać swoje życie, by ktoś przestał komentować. Samotność, czy odwaga bycia razem?

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019