Co Możesz Zaoferować Kobiecie?

Co Możesz Zaoferować Kobiecie?

Większość singli jest osobami samotnym, gdyż nie stanowią dla kobiety żadnej wartości. Nie chodzi tylko o pieniądze. Kobiety oceniają mężczyzn po tym jaką stanowią wartość. Wartość to stan portfela, tego co wiesz o życiu, jakie masz plany na przyszłość, styl ubierania, bogactwo emocjonalne- poczucie własnej wartości oparte na faktach. Wiele panów ma zbyt wybujałe ego co kobieta odbiera jako przechwalanie się. Kobieca intuicja bezbłędnie punktuje panów naśladujących kogoś kim nie są.

Rozejrzyj się dookoła i oceń jakość swojego życia. Niekoniecznie chodzi o to jaką masz pracę, ale jakie masz podejście do tej pracy. Jeżeli nienawidzisz swojej pracy- w oczach kobiety to słabość. To brak umiejętności pozwalających zmienić ten stan rzeczy.

Jakie masz towarzystwo? Twoi znajomi to wizytówka Ciebie. Jesteś z nich dumny lub się za nich wstydzisz. Kobiety ocenią Ciebie po tym z kim się spotykasz.

Jakie masz zainteresowania? Co robisz w wolnym czasie? Jakbyś miał opisać siebie poprzez to co robisz dla siebie- co by to było? Twoje zainteresowania to obraz Twoich możliwości. Nie masz zainteresowań- jesteś bezsilny. Jesteś bezsilny- nie utrzymasz przy sobie silnej kobiety, gdyż zostawi Cię daleko w tyle.

Wielu singli nie wpuszcza do swego świata kobiet, gdyż ich świat jest szary. Nie są w stanie znaleźć miejsca dla samego siebie w tym świecie, nie mówiąc o drugiej osobie. Fundament to zbudować taki świat, który zapewni Ci samorealizację i bezpieczeństwo. Zbudować, a nie szukać tego u kobiet.

Co możesz zaoferować swojej kobiecie? Czy ta lista jest długa, czy nie? Im większą stanowisz wartość tym większa szansa na związek.

Największy mit, który może zniszczyć Ci życie

“Kobiety lecą na pieniądze”

Pieniądze dla kobiet to bezpieczeństwo. Twój stan konta- to stan Twojego podejścia do życia. Jeżeli masz 30 lat, mieszkasz u mamy, masz kredyt i jesteś bez oszczędności- to wynik Twoich decyzji sprzed lat oraz tego co myślisz na swój temat i możliwości. Najpierw oceń to co masz i kim jesteś i dopiero zacznij tworzyć. Nigdy nie jest za późno.

Prowadząc sesje dla mężczyzn za każdym razem pokazuję proces stawania się wartościowym partnerem. Nie ważne ile masz lat- zawsze możesz zmienić swoje życie. To jaką wartość stanowisz dla kobiety- to wartość Twoich zainteresowań, wyglądu, stanu portfela, środowiska i planów na przyszłość. Większość singli nigdy nie zmieni poziomu myślenia, gdyż nie dopuszczają faktów, że są przeciętni… podrywając wymagającą kobietę. Zaczniesz budować wartość, czy zrzucać winę na los i przeznaczenie? Wybór, którego dokonasz dzisiaj, za rok będzie stanowił o Twojej wartości.

Co Możesz Zaoferować Kobiecie?

Ł.R.

 

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

© Redvoux.pl Łukasz Rożewski 2019