10 Zasad Mody- Dla Kobiet

Każdy dzień to wybieg i prezentacja naszej garderoby. Czy tego chcemy czy nie, jesteśmy oceniani. Otoczenie weryfikuje jaki mamy gust, smak i wyczucie. Wiele kobiet trafia intuicyjnie w trendy i zasady komponowania kreacji. Druga grupa popełnia mniejsze lub większe błędy. Na czym właściwie polega ta wiedza… co pasuje do czego?

 

1. Makijaż powinien być dobrany do stroju i okazji. Strój do pory dnia.

2. Dodatki powinny być w jednym kolorze- to odwieczna zasada, która przemija. Pasek, torebka, apaszka, buty… Ważne, by dodatki nie wyglądały, jakby były kupione w jednym zestawie pt. kolor czerwony. Pamiętaj o zasadzie mniej, jest więcej- lepiej. Mając mniej szałową kreację, możesz podkreślić efekt eleganckimi szpilkami.

3. Ogromną rolę odgrywa dobrze dobrana bielizna.

4. Wyróżnij się kolorem paznokci. Warto zadbać, by odcień nie zlewał się z kreacją, tylko podkreślił naszą osobowość.

5. Uwzględniaj swoją sylwetkę, a nie porady koleżanek. Proporcje ciała są wyznacznikiem smaku i rozmiaru. Wciskanie się na siłę, nie wygląda glamour…

6. Każdy super zestaw, nie znaczy nic bez… uśmiechu. Nie zapominaj o tej części garderoby.

7. Czy masz swój kolor? Powinnaś wiedzieć, w czym wyglądasz zjawiskowo. Stosować ten pewniak, bez względu na to co jest na topie.

8. Co zrobić, gdy czujesz monotonię i brak pomysłów? Idź do fryzjera. Zmiana fryzury spowoduje ogromny wpływ na Twoje decyzje i nastrój.

9. Wybieraj produkty dobrej jakości. Tkaniny odwdzięczą się wygodą, lekkością i prezencją.

10. Zadbaj o zapach. Jak powiedziała Coco Chanel “perfumuj się tam, gdzie chcesz być całowana”.

Zasady są dla nas. Nie odwrotnie. Jeżeli kobieta ma na sobie kreację za 10 tys. zł i czuję się niekomfortowo- dokładnie tak będzie wyglądała. Kieruj się prostotą i zdrowym rozsądkiem. Warto zaszaleć i dopasować styl ubierania według własnych upodobań. Trendy zmieniają się co pół roku, co chwila powstają nowe poradniki mody. Nie staraj się nadążyć… Zwolnij, spójrz w lustro i nałóż na siebie to co kochasz…

Łukasz Rożewski

Twórca

ŁUKASZ JEST AUTOREM REDVOUX.PL. REALIZUJE SIĘ PISZĄC ARTYKUŁY, TWORZĄC NA YOUTUBE, PROWADZĄC KONSULTACJE. JEST OBSERWATOREM LUDZI, DLA KTÓRYCH TWORZY I ICH WSPIERA.

Brak Komentarzy

Wyjdź i Odpowiedz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.